75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Sektörde 40 Yıl…
Temelleri 2004 yılında atılan Kare Banyo Sistemleri, Salih Ekrem Ceylanoğlu’nun 40 yılı aşkın tecrübesinin ışığında İzmir’de kurulmuştur. Ürün bazında banyo aksesuarlarıyla başlayıp banyo dolaplarıyla çeşitliliğini artıran Kare Banyo, her zaman değişimi temel alan vizyonuyla sadece Türkiye değil Avrupa’yı da hedeflemiştir.

Ege bölgesi dağıtımını yaptığı Turkuaz Seramik, Karre Plus Aksesuar, Cleanox Metal, Denko Banyo, Sukar, BMS Armatür, Japar, İz Yapı, Uz-iş firmalarıyla çözüm ortağı olmuştur.

Kare Banyo müşterilerine; ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmaya devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt veren Kare Banyo rekabetçi fiyat politikası ile oluşturduğu avantajlı kampanyalarını her daim güncel tutmaktadır.

Sürekli gelişim anlayışı ile uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunarak toplumun yaşam kalitesini artırmak ve sürdürülebilir kılmayı temel almıştır. Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün çeşitliliğiyle değil, sektörde bir ilke imza atarak iş ortaklarına mimari tasarım desteği vererek sektöre bambaşka bir boyut kazandırıyor.

© 2020 KARE BANYO SİSTEMLERİ. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.